Про компанію Hexagon PPM

Компанія Hexagon PPM – провідний світовий розробник та постачальник рішень з управління життєвим циклом активів для проектування, спорудження та експлуатації промислових підприємств. Завдяки перетворенню неструктурованої інформації в інтелектуальний цифровий актив наші клієнти отримують можливість візуалізувати, будувати і контролювати комплекси та підприємства будь-якої складності, щоб забезпечувати ефективну та безпечну експлуатацію протягом всього життєвого циклу.

3D-моделювання та візуалізація

В обробній та енергетичній галузях головна умова для збільшення обсягів виробництва і дотримання більш суворих нормативних вимог – будівництво більш ефективного заводу. Компанія Hexagon PPM пропонує інтегровану середу проектування для будівництва заводу, яка визначає його 3D-модель і керує нею. Інтелектуальне 3D-середовище, засноване на правилах керування проектами, прискорює інжиніринг та проектування заводу, усуває розрізненість, яка може з’явитися в ході цих процесів, підвищує ефективність взаємодії і скорочує час виходу на ринок. Інноваційне програмне забезпечення Hexagon PPM для моделювання промислових об’єктів забезпечує узгоджену 2D / 3D-інтеграцію процесів технологічного і детального проектування, а також повну інтеграцію, за допомогою робочих процесів, для всього підприємства.

Intergraph Smart® 3D – датацентрічне рішення наступного покоління, засноване на застосуванні правил керування та проектування і призначене для вирішення критично важливих завдань. Smart 3D долає бар’єри, споруджені традиційними технологіями, щоб створити по справжньому ітеративну середу проектування. Це рішення забезпечує конкурентну перевагу як для генеральних підрядників, так і для власників-операторів.

Будучи базовим компонентом рішень компанії Hexagon PPM, Intergraph Smart 3D містить всі необхідні інструменти для проектування заводів, морських об’єктів і переробних підприємств з підтримкою відповідних виконавчих 3D-моделей. Скористайтеся датацентричною технологією, потужною архітектурою, заснованою на правилах і відносинах, індивідуально налаштованими можливостями автоматизації, інтегрованим методом повторного використання, а також функціями централізованого контролю і візуального моніторингу, щоб втілювати в життя навіть самі великі і складні проекти.

CADWorx® Plant Design Suite (програмне забезпечення на основі BricsCAD®) – програмне забезпечення для проектування заводів, яке дозволяє створювати інтелектуальні креслення, підключатися до баз даних, використовувати зручні інструменти проектування і сучасні функції автоматизації.

Завдяки можливості вибирати платформу проектування, CADWorx® розширює можливості і надає потужні і адаптивні інструменти, що дозволяють легко і швидко створювати повністю інтелектуальні 3D-моделі заводу.

Комплексний набір інструментів проектування CADWorx забезпечує можливість роботи на платформі AutoCAD або BricsCAD і охоплює трубопроводи, конструкції, обладнання, технологічні схеми і КВП, аналізувати проектні рішення, виконувати автоматичні ізометричні креслення і складати відомості матеріалів.

CADWorx можна легко і швидко налаштувати, щоб негайно розпочати проектування. Двонаправлені зв’язку між CADWorx і аналітичними програмами для труб і резервуарів дозволяють інженерам і проектувальникам легко обмінюватися інформацією, при цьому креслення, моделі і пов’язана з ними інформація безперервно оновлюються під час  внесення змін. Швидкі і високоточні функції інтерфейсу CADWorx дозволяють користувачам ефективно співпрацювати навіть при створенні великих моделей.


BricsCAD® – Інноваційна система автоматичного проектування. Легка у володінні та легка у використанні. Сучасна, знайома і економічно ефективна платформа автоматизованого проектування (САПР) для всіх, хто проектує, будує і виготовляє вироби.

BricsCAD® – це сучасна, економічно ефективна платформа проектування САПР. Вона заснована на стандартному форматі файлу .dwg і використовується для 2D-креслення і 3D-моделювання. Має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і командну структуру, яка дозволяє вам швидко і комфортно працювати. До системи BricsCAD підключається велика кількість сторонніх додатків, що дозволяє значно розширити інструментальну базу, яка допоможе вам швидше і ефективніше виконувати свою роботу.

BricsCAD® – це дизайнерська платформа.

*.DWG  –  є основним форматом файлу BricsCAD, формат, який використовується для зберігання двомірних (2D) і тривимірних (3D) проектних даних, а також пропонує оптимальний підхід до робочого процесу, який дозволяє об’єднати ваші минулі та майбутні проекти.

– Знайомий 2D і 3D інтерфейс

– Вихідний формат файлу .dwg 2018

– Широкий каталог додатків

– Доступна безстрокова ліцензія

Аналіз

Для проектувальників і власників заводу вкрай важлива можливість об’єднання процесів проектування та інженерного аналізу. Відсутність одного з цих умов може призвести до дорогих затримок і непередбачених витрат. Але при одночасному використанні обох процесів ви зможете перевіряти та контролювати проект заводу по ходу виконання робіт, тим самим заощаджуючи цінний час і ресурси.

Скористайтеся перевагами рішень для аналізу заводу, які встановлюють стандарт для галузі. Провідні компанії, що спеціалізуються на проектуванні заводів, і оператори-власники в усьому світі покладаються на аналітичні рішення CADWorx, які забезпечують точні і надійні результати. Ми перетворили трудомісткі і не захищені від помилок завдання, які раніше виконувалися вручну, в злагоджені та чіткі процеси. Від аналізу напруги в трубопроводі до автоматичного аналізу всього резервуара і нафтового бака – наше програмне забезпечення допомагає підвищити безпеку і надійність роботи і при цьому прискорює виконання всього процесу проектування, щоб заощадити час і гроші.

CAESAR II® – найпопулярніше в світі програмне забезпечення для аналізу гнучкості і напруги трубопроводів. Це комплексне рішення дозволяє швидко і точно аналізувати системи трубопроводів під дією найрізноманітніших навантажень з урахуванням ваги, тиску, термічних, сейсмічних та інших статичних і динамічних умов, а також призначених для користувача параметрів і прийнятих галузевих стандартів.

CAESAR II® аналізує системи трубопроводів будь-якої величини і складності, незалежно від того, чи потрібно спроектувати нову систему або виявити і виправити недоліки в існуючій. Крім цього, CAESAR II пропонує унікальний двосторонній зв’язок між аналізом та проектуванням в САПР, дозволяючи інженерам і проектувальникам з легкістю обмінюватися інформацією, синхронізуючи при цьому креслення та пов’язані з ним дані.

TANK ™ – це комплексна і проста у використанні програма для проектування, аналізу та оцінки зварних сталевих нафтових резервуарів у відповідності зі стандартами Американського нафтового інституту (American Petroleum Institute, API) 620, 650 і 653.

TANK ™ забезпечує для власників, операторів і проектних організацій швидкий і точний процес проектування для будівництва нових резервуарів і оцінки існуючих.

TANK дозволяє виконувати проектування і аналіз товщини листів стінок і підстави, конусних дахів на опорах з урахуванням потреби технічного обслуговування та інших факторів, що впливають на конструкцію та безпеку резервуара, наприклад внутрішнього тиску, просадки обшивки, сейсмічних і вітрових умов. TANK економить час, дозволяючи користувачам автоматично вибирати інформацію про матеріал з вбудованої бази даних матеріалів.

PV Elite® – це програмне забезпечення для проектування резервуарів високого тиску і теплообмінників не потребує тривалого навчання та досить просте у використанні. PV Elite® допомагає зробити швидкий запуск і забезпечити надійність розрахунків з урахуванням норм безпеки.

Рішення PV Elite® відповідає всім вимогам, які виникають у інженерів, проектувальників, оцінювачів, виробників і інспекторів при створенні резервуарів високого тиску та теплообмінників. Завдяки легкості у навчанні та зручності у використанні з цим програмним забезпеченням впорається як постійний, так і тимчасовий користувач, якому потрібно швидко запустити робочі процеси і забезпечити надійність розрахунків з урахуванням норм безпеки.
PV Elite є повноцінним рішенням для швидкого і зручного проектування нових резервуарів високого тиску, а також для оцінки та переоцінки наявних, включаючи аналіз придатності до експлуатації. Програма враховує резервуар повністю і застосовує всі норми товщини стінок і вимоги до аналізу напруги для вертикальних баштових резервуарів, горизонтальних резервуарів і теплообмінників.

GT STRUDL® – програмне забезпечення Hexagon PPM для розрахунку міцності конструкції і проектного моделювання яке використовують фахівці з проектування будівельних конструкцій з бетону, сталі і армованого бетону.

Майже 40 років GT STRUDL® пропонує інженерам повнофункціональне рішення для проектування, а зараз ми впровадили можливості моделювання 3D CAD і 64-бітові високопродуктивні обчислювальні компоненти в усі версії. Програмне забезпечення для розрахунку міцності конструкцій – це високоякісна, повністю інтегрована система розрахунку міцності конструкцій на основі бази даних, призначена для комплексного аналізу з урахуванням каркасних і кінцевих елементів, а також для проектування з використанням елементів зі сталі і армованого бетону.

GT STRUDL містить всі інструменти, необхідні для аналізу широкого спектра завдань проектування і розрахунку будівельних конструкцій і комплексного аналізу методом кінцевих елементів, включаючи лінійний і нелінійний, статичний та динамічний аналіз. Система здатна виконувати ці завдання точно і на порядок швидше, ніж більшість інших рішень. В інтерфейсі нового засобу моделювання CAD використовується середа на базі AutoCAD, що дозволяє інженерам-конструкторам миттєво бачити результати аналізу і проектування.

Visual Vessel Design. В наш час існує безліч нафтовидобувних та переробних підприємств, генпідрядників та незалежних консультантів які використовують рішення Visual Vessel Design для вирішення різних завдань, як на суші, так і на шельфі.

Visual Vessel Design – це комплексне рішення для проектування і аналізу резервуарів високого тиску, кожухотрубних теплообмінників та котлів. В цьому програмному продукті особлива увага приділяється європейським вимогам і стандартам, включаючи EN13480, AD 2000 Merkblatt, EN13445, PD5500, TBK2 і TKN. Підрозділ VIII ASME.

Це загоМИ ПАРТНЕРИ КОМПАНІЇ «HEXAGON PPM»ловок